Bitcoin Drops Below $11500 Amidst $250 Million Fund From Wall Street to Bitcoin

Bitcoin wart 250 milionów dolarów, wlany z Wall Street, jako bezpieczna przystań.

Największa niezależna spółka giełdowa ogłosiła zakup Bitcoinu.

Akcje spółki notowanej na giełdzie w Nasdaq są notowane do ponad 5% w godzinach przedsprzedażowych.

250 milionów dolarów płynących do Bitcoinu z Wall Street
Powoli, ale pewnie! Wygląda na to, że niektórzy z wielkich graczy z Wall Street bardzo uważnie obserwują kryptońskie przestrzenie. W rzeczywistości MicroStrategy, spółka notowana na giełdzie, przyjęła ostatnio Bitcoin jako Podstawową Rezerwę Skarbu.
Jak mówiła społeczność kryptońska – To sprawiedliwe. Dostaję. Zaczęło się.

MicroStrategy Sees Bitcoin postrzega Bitcoin jako bezpieczny zasób
Notowana na giełdzie firma wywiadowcza Nasdaq, MicroStrategy, ogłosiła zakup 21 454 bitcoins o wartości 250 milionów dolarów, wliczając w to opłaty i wydatki. Posunięcie to zostało uwzględnione w celu uniknięcia inflacji, która po raz pierwszy została ujawniona 28 czerwca, kiedy prezes firmy i CTO Phong Le wygłosili komentarze podczas rozmowy o zarobkach.

“ Nasza inwestycja w Bitcoin Profit jest częścią naszej nowej strategii alokacji kapitału, która ma na celu maksymalizację długoterminowej wartości dla naszych akcjonariuszy“, powiedział Michael J. Saylor, Prezes Zarządu.

„Ta inwestycja odzwierciedla nasze przekonanie, że Bitcoin, jako najczęściej stosowana krypto waluta na świecie, jest niezawodnym magazynem wartości i atrakcyjnym aktywem inwestycyjnym z większym potencjałem długoterminowej amortyzacji niż gotówka“, dodał.

Jednak szczegóły zakupu Bitcoin przez giełdę lub pozagiełdowe biuro handlowe, jest nadal pod mgłą.

Możesz również przeczytać – 5 oszałamiających powodów dlaczego Bitcoin staje się lepszą inwestycją podczas COVID-19

Krople Bitcoinów poniżej $11500

Informujemy również, że największa kryptokur waluta, Bitcoin, jest obecnie notowana na 11361 USD w stosunku do USD. Okazuje się jednak, że ogłoszenie MicroStrategy o Bitcoinie nie miało żadnego wpływu lub miało niewielki wpływ na dzienną cenę Bitcoina. Waluta w czasie prasy spada o 3,19 procent.

Cena Bitcoinów – CoinMarketCap
Bitcoin jest „Bezpieczniejszy niż gotówka“.
Wraz z upadkiem gospodarki na kolana i inflacją dotykającą nieba, potrzeba alternatywnych twardych pieniędzy staje się bardziej precyzyjna. Dlatego też obecny byczy wyścig bitcoinów doprowadził do masowych adopcji kryptońskich, dumpingu tradycyjnych aktywów i fiat money.

Cóż, wielu handlarzy i wpływowych w społeczności kryptońskiej spekuluje tym samym. Niektórzy kryptończycy uważali również, że firma może publicznie wymienić Bitcoin również. Kryptoński byk Anthony Pompliano powiedział, że Bitcoin to cyfrowe złoto, które jest twardsze, szybsze i inteligentniejsze niż jakiekolwiek pieniądze.

Również wiedzieć – Jak American Footballer stracił wszystkie pieniądze w Crypto Ale wierzy w Bitcoin jeszcze

Binance CEO CZ również tweetował i powiedział, że Bitcoin jest aktywem ‚Safe Haven‘ bardziej niż jakakolwiek waluta fiat. Mogą one działać jako duży impuls dla rynku kryptograficznego, ponieważ kiedy duże firmy inwestują w kryptoidy, druga może również pójść w ich ślady.

W roku 2020 wiele miliardowych firm wykorzystało kryptońskie aktywa jako aktywa alternatywne. Należą do nich VISA, Mastercard, JP Morgan, a obecnie MicroStrategy. W związku z tym w tym roku najprawdopodobniej dojdzie do największego biegu byków, który będzie kontynuowany również w 2021 roku.

Więc czytelnicy, co sądzicie o pieniądzach z Wall Street płynących do Bitcoin? Porozmawiajmy na Twitterze – Tag nam @CoinpediaNews